Projelendirme
ve Tasarım

Profesyonel ve uzman mühendislerimizle, güncel hesap ve yazılım desteği kullanarak, yangın koruma sistemlerini dizayn etmekteyiz; Bünyemizde çalışan makine ve yangın mühendisleri tarafından gerekli teknik şartnameler dahilinde uluslararası yangın standartlarına uygun bir şekilde projelendirme çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Uygulama
ve Montaj

Güncel standartlara göre üretilen, en yüksek kalite standartlarına uygun kontrolleri yapılmış ürünlerimiz alanında uzman montaj ekipleri tarafından montajı yapılmakta olunup, Mühendislerimiz tarafından devreye alma işlemi yapılmaktadır.

Mühendislerimiz tarafından test prosedürleri uygulanmakta ve fonksiyon testleri gerçekleştirilmektedir. Bu testlerden sonra ilgili sistem çalışır halde kullanıcıya teslim edilmektedir.

Periyodik
Bakım ve Kontrol

Almış olduğunuz yangın söndürme sistemiyle birlikte kontrata bağlı olarak periyodik bakımlar da gerçekleştirmekteyiz.

Yapılarda kurulmuş olan yangın söndürme ve algılama sistemlerinin uzun yıllar boyu aynı verimle çalışabilmesi adına; periyodik olarak sistemin bakımını da yapmaktayız.

Danışmanlık
ve Eğitim

Yangın bilinci ve güvenliği söz konusu olduğunda; kurumsal ve yeterli kalite belgesine sahip olanlar dışındaki işletmelerimizin büyük risk altında oldukları görülmektedir.Bu işletmeler ne yazık ki yaşanan yangın felaketlerinde büyük zararlara uğramaktadır.

Dalgıç Yangın işletme ve kuruluşlarda yangın ve can güvenliği bilinci oluşturmak ve gerekli önlemlerin alınmasını sağlamak üzere danışmalık hizmeti vermektedir.

Bir diğer önemli danışmanlık konusu ise, gerek kurumsal gerekse özel olarak çalışan itfaiye ekiplerimiz ile ilgilidir.Firmamız itfaiye ekiplerine verdiği danışmanlık ile itfaiyecilerimizi modern çağın yangın güvenliği teknolojileri ile tanıştırmaktadır.