Hakkımızda

Kurucumuz Halil İbrahim Nalbantoğlu, 1960 yılında yangın tüpü üretimi tesislerinde çalışmaya başlayarak o günden yarının tüp üretim tesislerinin temellerini atmıştır. Askerlik görevi sırasında tanıştığı dalgıçlık mesleğini hayatının merkezine koyan Halil İbrahim Nalbantoğlu; 1969 yılında İzmir’de Kaptan Dalgıç firmasını kurmuş ve Türkiye’nin önemli liman inşaatlarının yapımını üstlenmiş, ülkenin her yanında sayısız projeye imza atmıştır. 1989 yılında kariyerine ilk başladığı iş olan yangın tüpü üretim tesislerini Kaptan Dalgıç şirketinin bir yan kuruluşu olarak Dalgıç Yangın  markası altında Bursa’da kurmuştur.

Dalgıç Yangın; bugün ikinci ve üçüncü kuşağın da yönetim kadrosuna katıldığı, Türkiye’nin en donanımlı yangın ekipmanı üretim, mühendislik ve danışmanlık şirketlerinden biri haline gelmiştir. 15.000 metrekareyi aşan üretim tesislerinde son teknoloji üretim araçlarını kullanarak yangın ekipmanları üretimi yapmaktadır. Ürünleri, ülkenin 81 ilinde aynı zamanda Avrupa ve Orta Doğu ülkelerinde satışta olan, yangın söndürme sistemleri kurulumları ile sektöre yön veren Dalgıç Yangın, güçlü ekibi ve donanımlı yönetim kadrosuyla günden güne büyümeye devam etmektedir.

Vizyonumuz

Güvenilir, kaliteli, tavsiye edilen ve uygun fiyata tasarım ile özdeşleşen bir marka olmak ve marka bilinirliğimizi sürekli artırmak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını gözeterek esnek yapımızla ve yaratıcı çözümlerimizle müşterilerimizin yaşamlarına değer katan, koruyan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler sunmak.

Kalite Belgelerimiz

Referanslarımız

 ARÇELİK Eskişehir Fabrikası
 BAĞFAŞ BANDIRMA GÜBRE Balıkesir Fabrikası
 BORUSAN HOLDİNG Bursa - İzmir Fabrikaları
 BOSCH SAN. TİC A.Ş. Tüm Tesisler
 BURULAŞ Bursa
 FARBA OTOMOTİV A.Ş. Gebze Fabrikası
 GEMLİK GÜBRE Bursa
 NESTLE GIDA SAN A.Ş. Bursa
 ÖZDİLEK ALIŞVERİŞ MERKEZİ Tüm Şubeler
 SÜTAŞ SAN TİC A.Ş. Bursa
 TOYOTA OTOMOBİL FABRİKASI Adapazarı